• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Banner POWER

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy chodzi o akumulatory rozruchowe do samochodów, akumulatory do użytku turystycznego lub do zastosowań napędowych, zasilania urządzeń i zastosowań stacjonarnych w firmie Banner można znaleźć zawsze odpowiedni pakiet mocy. Zapewnia to bogata oferta od prostowników, testerów i innych urządzeń wyposażenia warsztatowego do profesjonalnych usług serwisowych. Dzięki temu produkty firmy Banner zapewniają długi, bezproblemowy i bezpieczny okres użytkowania

Running bull
Bezpieczeństwo i czysta moc dzięki nowym technologiom AGM i EFB. Całkowicie bezobsługowe i szczelne akumulatory rozruchowe i zasilające sieć pokładową w samochodach z systemami Start/Stop.
 
Uni bull
Całkowicie bezobsługowy, uniwersalny akumulator rozruchowy z opatentowanym zabezpieczeniem przed wyciekami ACCUSAFE oraz z technologią czysto wapniową.
 
Power bull
Bardzo mocny i bardzo bezpieczny: nowoczesna technologia wapniowa do wszystkich samochodów osobowych. Całkowicie bezobsługowy.
 
Power bull pro
Te zasobniki energii są przeznaczone do nowoczesnych samochodów o bardzo wysokim zużyciu energii.
 
Starting bull
Akumulator rozruchowy do samochodów z niewielką ilością  dodatkowych odbiorników elektrycznych.
 
Buffalo bull shd pro
Tam, gdzie inne akumulatory już dawno zawodzą, SHD PROfessional stanowią rozwiązanie bardzo poważnych problemów w segmencie pojazdów użytkowych.
 
Energy bull
Odporny na rozładowanie cykliczne akumulator specjalny do zastosowań hobbystycznych i rekreacyjnych, zapewnia przenośne zasilanie.
 
Bike bull
Akumulator motocyklowy z Banner Power.
 
Traction bull bloc
Zabezpieczony przed wyciekiem akumulator rekombinacyjny do ekstremalnych przypadków zastosowań, z technologią żelową.
 
Stand by bull
Akumulator stacjonarny do niezawodnego zasilania awaryjnego.
 
Traction bull
Siła napędowa do pojazdów transportu poziomego oraz innych pojazdów elektrycznych.
 
Akcesoria do akumulatorów
Banner Technika do profesjonalnego serwisu akumulatorów.
 
W najlepszych samochodach stosowane są najlepsze akumulatory. Dokładnie te akumulatory można teraz również dokupić! Firma Banner dostarcza wiodącym producentom samochodów na całym świecie najlepsze akumulatory, wyprodukowane starannie i zgodnie z najbardziej surowymi wymogami jakościowymi. Dokładnie taka sama jakość tkwi również w zamiennych akumulatorach Banner Bull! Banner The Power Company

© 2018 kraków-akumulatory.pl All Rights Reserved.