• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Moretti Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zapraszamy miłośników i posiadaczy motocykli, skuterów i motorów do naszego sklepu z akumulatorami Moretti w Krakowie. To u nas zakupisz nowoczesne akumulatory pochodzące od producenta działającego na rynku od 2013 roku, który troszczy się o środowisko naturalne i dba o prawidłową utylizację produkowanych baterii. Większość części, z jakich składa się akumulator Moretti (96%) może zostać poddana recyklingowi i znowu wykorzystana. Najwyższej jakości akumulatory motocyklowe odpowiednie są na przykład do jednośladów takich marek jak: Barton, Honda, Aprilia Yamaha, Kawasaki, BMW, KTM, Triumph, Junak, Husqvarna, Suzuki, Romet, Piaggio, Peugeot, Zipp, Vespa itd.


Akumulatory Enerblock Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Nasz sklep z akumulatorami w Krakowie prowadzi dystrybucję urządzeń zarówno do rozruchu samochodów jak również do specjalistycznych zastosowań i określonych rodzajów pracy. Sektory gospodarki potrzebujące nowoczesnych rozwiązań technologicznych mogą korzystać z akumulatorów Enerblock. Kraków prowadzi sprzedaż tych urządzeń w technologii żelowej, AGM, VRLA, NanoGEL Hybrid a także dodatniej płyty pancernej oraz Litowej LiFePO4.


akumulatory Specbat Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Czy można kupić dobre akumulatory na zimę w przystępnej cenie? Tak, to akumulatory Specbat w Krakowie prowadzimy sklep z urządzeniami do obsługi pojazdów i posiadamy w ofercie tanie modele. Mimo, niewygórowanej ceny posiadają doskonałe parametry rozruchowe i niską zdolność rozładowania.To baterie klasy Premium, które dają gwarancję uruchomienia silnika pojazdu w bardzo niskich temperaturach, Specbat to doskonały wybór w okresie zimowym. Ponadto to akumulator bezobsługowy, niewymagający dolewania wody i stałego kontrolowania poziomu elektrolitu. Producent wyposażył go w koreczki umożliwiające dostęp do cel, aby w przypadku awarii alternatora sprawdzić baterię i ewentualnie uzupełnić stan wody. Można także monitorować stan jego naładowania dzięki zamontowanemu wskaźnikowi.


Akumulatory Vtech Kraków

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

VTech jest to marka, której wyróżnikiem jest wprowadzanie prodyktych z dobrymi parametrami i w przystępnych cenach. Doskonałe zaplecze produkcyjne, przemyślane w każdym calu projektowanie zaowocowało stworzeniem trwałych urządzeń do obsługi samochodów europejskich i azjatyckich. Właściciele aut z podstawowym i standardowym wyposażeniem mogą wybierać z serii akumulatorów Vtech o zróżnicowanej pojemności i odporności na trudne warunki atmosferyczne. Marka Vtech podąża za najnowszymi trendami w branży akumulatorów samochodowych i potrzebami ich użytkowników.


akumulatory Asset Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Większość właścicieli samochodów poszukuje akumulatorów niewymagających obsługi w dobrej, zrównoważonej cenie. Nasz sklep nastawiony jest na spełnianie potrzeb klientów, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży akumulatory Asset. Kraków jest naszą placówką stacjonarną, ale możesz również dokonywać zakupów drogą internetową a my w ciągu 24 godzin wyślemy towar na podany adres. Dlaczego polecamy akumulatory Asset? Wyróżniają się  wysokim prądem rozruchowym i niskim samorozładowaniem, a zostało to osiągnięte dzięki wprowadzeniu do produkcji kratek dodatnich i ujemnych dodatku wapnia.


Akumulator Uruchom PRO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każdy, kto posiada samochód, przynajmniej raz w życiu zastanawiał się nad tym, jak wybrać najlepszy akumulator. Wśród szerokiej oferty na rynku, znajdują się baterie samochodowe Uruchom PRO. Zostały one opracowane według najnowszej technologii PowerGrid. Są bardzo żywotne, zapewniają optymalny poziom zasilania i są bezobsługowe, sprawdzają się w każdym typie samochodu. Klientów poszukujących baterii wytrzymałych i bardzo dobrych jakościowo z pewnością zadowoli akumulator Uruchom PROFESSIONAL. Należy on do klasy akumulatorów Premium, które gwarantują użytkownikowi rozruch nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.