• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Jak uchronić akumulator przed mrozem?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Okres zimowy, pomimo swojego zdecydowanego uroku, ma również swoje ciemne strony. Wilgoć, niskie temperatury i koleiny, nie tylko wpływają na komfort naszej jazdy samochodem, ale też na jego stan techniczny i podzespoły, jakie się w nim znajdują. Większość z kierowców pamięta o wymianie opon na zimowe, zamianie materiałowych dywaników na gumowe, czy chociażby o dolaniu, odpornego na niskie temperatury, płynu do spryskiwaczy. Oczywiście, jest to bardzo wskazane, by zachować odpowiednią kondycję samochodu, jednak nie powinno się także zapominać o tym, że aby rozpocząć jazdę naszym pojazdem, musimy najpierw dostarczyć mu odpowiednią ilość energii elektrycznej. Jednym z głównych urządzeń, które ją zapewnią, jest akumulator. Pomimo swojej relatywnie długiej żywotności, pozostawienie go "samemu sobie", może skończyć się w najlepszym wypadku porannym spacerem na przystanek lub koniecznością zamówienia taksówki. W najgorszym, natomiast, przemarznięciem, przemoknięciem i zaparkowania samochodu na poboczu drogi. Aby jednak tego uniknąć, można prewencyjnie wykonać kilka czynności, które uchronią nas przed skutkami mrozu.


Akumulatory Kraków Prokocim

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulatory Kraków Prokocim posiada na rynku akumulatorów ugruntowaną i pewną pozycję, dlatego każda osoba, która nosi się z zamiarem zakupu akumulatora powinna wziąć go pod uwagę. Pracownicy zatrudnieni w firmie posiadają niezbędne kwalifikacje oraz spore doświadczenie branżowe. Tym samym skutecznie doradzą nawet mało zdecydowanym klientom, którzy stają przed szansą zakupu swojego pierwszego akumulatora lub prostownika. Takie decyzje nigdy nie sąłatwe, a fachowcy wyjdą naprzeciw klientom z pomocną dłonią. Warto z niej skorzystać i wybrać do swoich pojazdów oraz maszyn najlepsze urządzenia rozruchowe na rynku.


akumulatory Uruchom Silver

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Uruchom Silver to niezwykle wytrzymały i trwały sprzęt. Znajdują one coraz to szersze zastosowanie, biorąc pod uwagę europejskie samochody. Do ich produkcji zostały wykorzystane najlepszej jakości podzespoły, co najbardziej cieszy użytkowników. Akumulatory te cieszą się ogromną popularnością, jak i również długim okresem użytkowania. Znajduje się w nich nowoczesna płyta wykonana przede wszystkim ze stopu wapnia, dzięki czemu urządzenia te nie posiadajążadnych wad fabrycznych. Są także odporne na powstawanie niebezpiecznych mechanicznych usterek.


Akumulatory Kraków Podgórze

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Aby wybór akumulatora był właściwy, wymaga on zakupu z wiarygodnego źródła, od renomowanego sprzedawcy. Co najważniejsze, każdy jeden powinien być specjalistycznie dobrany do danego modelu pojazdu mechanicznego.Żeby możliwa stała się realizacja tych wytycznych, potrzebni są specjaliści, który posłużą odpowiednią pomocą.


Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie to sklep posiadający w swojej ofercie różnorodne akumulatory i prostowniki cechuje się sporym doświadczeniem w dystrybucji profesjonalnych urządzeń rozruchowych do różnych modeli pojazdów. Zainteresowani mogą skorzystać z wielu ciekawych usług oferowanych przez pracowników sklepu, m.in. z ładowania akumulatorów oraz ich montażu. Nie każda osoba posiada w tym zakresie należyte kompetencje, a co za tym idzie w niektórych przypadkach warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy fachowców. Dysponują oni sporymi kwalifikacjami i na pewno bezbłędnie wykonają każdy zaplanowany montaż.


Akumulatory Kraków Bieżanów

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Akumulatory Kraków Bieżanów Uruchom.com jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w świadczeniu najwyższej jakości usług w postaci dystrybucji wysokiej klasy akumulatorów i prostowników a także ładowania, sprawdzania i utylizacji starych akumulatorów. Firma została otwarta w 2003 roku jako salon sprzedaży akumulatorów na Warszawskiej Ochocie, 11 lat później w 2014 roku rozszerzyła swoją ofertę o sprzedażładowarek oraz prostowników. Od tego czasu firma uruchom.com cały czas rozwija się, zyskując rzesze stałych, zadowolonych klientów i otwierając nowe punkty w innych polskich miejscowościach. Także asortyment sklepów stale się poszerza, dołączyły do niego także przewody rozruchowe i klemy. Aktualnie firma Uruchom.com posiada dwa punkty sprzedaży w Warszawie, jeden w Opolu oraz jeden, który znajdziemy pod szyldem akumulatory Kraków Bieżanów. Sklep wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością obsługi obejmującą także usługi w postaci bezpłatnego montażu oraz diagnostyki zakupionych w sklepie akumulatorów. Ponadto, w związku z coraz większą popularnością nowoczesnych, ekologicznych systemów start-stop sklepy Uruchom.com oferują również ich kodowanie. Dzięki wysokiej jakości usług oraz oferowanych produków sklep Uruchom.com Akumulatory Kraków Bieżanów cieszą się popularnością oraz zaufaniem wśród stałych klientów.