• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie to sklep posiadający w swojej ofercie różnorodne akumulatory i prostowniki cechuje się sporym doświadczeniem w dystrybucji profesjonalnych urządzeń rozruchowych do różnych modeli pojazdów. Zainteresowani mogą skorzystać z wielu ciekawych usług oferowanych przez pracowników sklepu, m.in. z ładowania akumulatorów oraz ich montażu. Nie każda osoba posiada w tym zakresie należyte kompetencje, a co za tym idzie w niektórych przypadkach warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy fachowców. Dysponują oni sporymi kwalifikacjami i na pewno bezbłędnie wykonają każdy zaplanowany montaż.


Akumulatory Kraków Bieżanów

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Akumulatory Kraków Bieżanów Uruchom.com jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w świadczeniu najwyższej jakości usług w postaci dystrybucji wysokiej klasy akumulatorów i prostowników a także ładowania, sprawdzania i utylizacji starych akumulatorów. Firma została otwarta w 2003 roku jako salon sprzedaży akumulatorów na Warszawskiej Ochocie, 11 lat później w 2014 roku rozszerzyła swoją ofertę o sprzedaż ładowarek oraz prostowników. Od tego czasu firma uruchom.com cały czas rozwija się, zyskując rzesze stałych, zadowolonych klientów i otwierając nowe punkty w innych polskich miejscowościach. Także asortyment sklepów stale się poszerza, dołączyły do niego także przewody rozruchowe i klemy. Aktualnie firma Uruchom.com posiada dwa punkty sprzedaży w Warszawie, jeden w Opolu oraz jeden, który znajdziemy pod szyldem akumulatory Kraków Bieżanów. Sklep wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością obsługi obejmującą także usługi w postaci bezpłatnego montażu oraz diagnostyki zakupionych w sklepie akumulatorów. Ponadto, w związku z coraz większą popularnością nowoczesnych, ekologicznych systemów start-stop sklepy Uruchom.com oferują również ich kodowanie. Dzięki wysokiej jakości usług oraz oferowanych produków sklep Uruchom.com Akumulatory Kraków Bieżanów cieszą się popularnością oraz zaufaniem wśród stałych klientów. 


Akumulatory Kraków Prokocim

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulatory Kraków Prokocim posiada na rynku akumulatorów ugruntowaną i pewną pozycję, dlatego każda osoba, która nosi się z zamiarem zakupu akumulatora powinna wziąć go pod uwagę. Pracownicy zatrudnieni w firmie posiadają niezbędne kwalifikacje oraz spore doświadczenie branżowe. Tym samym skutecznie doradzą nawet mało zdecydowanym klientom, którzy stają przed szansą zakupu swojego pierwszego akumulatora lub prostownika. Takie decyzje nigdy nie są łatwe, a fachowcy wyjdą naprzeciw klientom z pomocną dłonią. Warto z niej skorzystać i wybrać do swoich pojazdów oraz maszyn najlepsze urządzenia rozruchowe na rynku.


Akumulatory Kraków Rżąka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Uruchom.com działa na rynku od 2003 roku, a Akumulatory Kraków Rżąka to jeden z jej coraz liczniejszych, rozsianych po całym kraju punktów dystrybucyjnych. Firma specjalizuje się w dystrybucji, w ładowaniu oraz w analizie sprawności najwyższych klas akumulatorów, prostowników oraz pokrewnych akcesoriów. Firma, której pierwszym punktem był oddział warszawski przy ul. 17 Stycznia od początku koncentrowała się jedynie na akumulatorach, obecnie zakres jej usług poszerzony został o ładowarki, prostowniki, kable rozruchowe i szereg innych powiązanych z branżą produktów, a także o funkcje doradcze. Firma nigdy nie koncentrowała się na jednym punkcie, ale rozwijała swoją działalność. Dzięki zdobywaniu zaufania klientów mogła rozwinąć zakres swych usług oraz rozszerzyć swoją obecność na wiele innych punktów dystrybucyjnych w Polsce, a także udostępnić swój asortyment przez internet. Na tle innych tego rodzaju firm Uruchom. com, wraz ze swoim punktem dystrybucyjnym w Krakowie wyróżnia się bezpłatnym montażem a także diagnostyką zakupionych w sklepie akumulatorów. Dodatkowo, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rynku na tego rodzaju usługi, czyli zainteresowaniem systemami start-stop, firma zajmuje się również kodowaniem sprzedawanych przez siebie akumulatorów.

Akumulatory Kraków Podgórze

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Aby wybór akumulatora był właściwy, wymaga on zakupu z wiarygodnego źródła, od renomowanego sprzedawcy. Co najważniejsze, każdy jeden powinien być specjalistycznie dobrany do danego modelu pojazdu mechanicznego. Żeby możliwa stała się realizacja tych wytycznych, potrzebni są specjaliści, który posłużą odpowiednią pomocą.


Akumulatory Kraków Wola Duchacka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Uruchom.com to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży akumulatorów samochodowych. Długa tradycja, doświadczenie, dbałość o jakość usług i zaufanie klientów  ugruntowały pozycję sklepu na polskim rynku. Poza możliwością zakupu w sklepie internetowym Uruchom.com, istnieje również możliwość zakupu akumulatorów w sklepach stacjonarnych. Firma posiada sieć sklepów. Oddziały znajdują się w kilku miastach Polski. Mieszkańcy Krakowa z łatwością znajdą sklep znajdujący się po sąsiedzku, jak: Oddział Akumulatory Kraków Wola Duchacka znajdujący się pod adresem: ul. Snycerska 58 w Krakowie.