• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Inteligentne ładowanie akumulatorów ładowarkami C3 i C7.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przy niskich temperaturach w okresie zimowym samochód zużywa dużo więcej energii elektrycznej niż przy temperaturach dodatnich. Stanowi to duże obciążenie dla akumulatora. Jeżeli podczas jazdy kierowca korzysta z wielu funkcji komfortu, a dodatkowo nie ma możliwości pełnego naładowania akumulatora z powodu jazdy na krótkich odcinkach, warto doładować akumulator ładowarkąC3 lub C7 firmy Bosch.

Ładowarki akumulatorowe C3 i C7 firmy Bosch:

  • doładują akumulator lub naładują go do pełna - szybko i bez problemu,
  • są proste i intuicyjne w obsłudze, co pozwala wyeliminować ryzyko popełnienia błędu przez użytkownika,
  • oferują komfortową obsługę przy użyciu jednego centralnie umieszczonego przycisku,
  • posiadają funkcję nadzoru procesu ładowania (dodatkowe zabezpieczenie),
  • są wyposażone w praktyczne, wymienne akcesoria do mocowania: - uchwyt z hakiem (w wyposażeniu standardowym ładowarki C3), - uchwyt ścienny (w wyposażeniu standardowym ładowarki C7).

 

Funkcja pamięci: zapisuje ostatnie ustawienie ładowania. W przypadku odłączenia kabla od zasilania lub od akumulatora ładowarka zapisuje ostatnie ustawienie i kontynuuje proces ładowania, gdy zasilanie zostanie ponownie podłączone. Kabel do ładowania ze złączem wtykowym: bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Kabel do ładowania w nowych ładowarkach Bosch C3 i C7 składa się z dwóch części zakończonych złączem wtykowym. Dzięki temu, aby odłączyćładowarkę od akumulatora wystarczy rozpiąć złącze wtykowe i pozostawić podłączoną do akumulatora część kabla. Ponowne podłączenie ładowarki wymaga tylko połączenia obu część przewodu. Dodatkowy bezpiecznik umieszczony na przewodzie ładującym akumulator zabezpiecza przed zwarciem w przypadku uszkodzenia przewodu.