• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Banner POWER

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy chodzi o akumulatory rozruchowe do samochodów, akumulatory do użytku turystycznego lub do zastosowań napędowych, zasilania urządzeń i zastosowań stacjonarnych w firmie Banner można znaleźć zawsze odpowiedni pakiet mocy. Zapewnia to bogata oferta od prostowników, testerów i innych urządzeń wyposażenia warsztatowego do profesjonalnych usług serwisowych. Dzięki temu produkty firmy Banner zapewniają długi, bezproblemowy i bezpieczny okres użytkowania

Running bull
Bezpieczeństwo i czysta moc dzięki nowym technologiom AGM i EFB. Całkowicie bezobsługowe i szczelne akumulatory rozruchowe i zasilające sieć pokładową w samochodach z systemami Start/Stop.
 
Uni bull
Całkowicie bezobsługowy, uniwersalny akumulator rozruchowy z opatentowanym zabezpieczeniem przed wyciekami ACCUSAFE oraz z technologią czysto wapniową.
 
Power bull
Bardzo mocny i bardzo bezpieczny: nowoczesna technologia wapniowa do wszystkich samochodów osobowych. Całkowicie bezobsługowy.
 
Power bull pro
Te zasobniki energii są przeznaczone do nowoczesnych samochodów o bardzo wysokim zużyciu energii.
 
Starting bull
Akumulator rozruchowy do samochodów z niewielką ilością  dodatkowych odbiorników elektrycznych.
 
Buffalo bull shd pro
Tam, gdzie inne akumulatory już dawno zawodzą, SHD PROfessional stanowią rozwiązanie bardzo poważnych problemów w segmencie pojazdów użytkowych.
 
Energy bull
Odporny na rozładowanie cykliczne akumulator specjalny do zastosowań hobbystycznych i rekreacyjnych, zapewnia przenośne zasilanie.
 
Bike bull
Akumulator motocyklowy z Banner Power.
 
Traction bull bloc
Zabezpieczony przed wyciekiem akumulator rekombinacyjny do ekstremalnych przypadków zastosowań, z technologiążelową.
 
Stand by bull
Akumulator stacjonarny do niezawodnego zasilania awaryjnego.
 
Traction bull
Siła napędowa do pojazdów transportu poziomego oraz innych pojazdów elektrycznych.
 
Akcesoria do akumulatorów
Banner Technika do profesjonalnego serwisu akumulatorów.
 
W najlepszych samochodach stosowane są najlepsze akumulatory. Dokładnie te akumulatory można teraz również dokupić! Firma Banner dostarcza wiodącym producentom samochodów na całym świecie najlepsze akumulatory, wyprodukowane starannie i zgodnie z najbardziej surowymi wymogami jakościowymi. Dokładnie taka sama jakość tkwi również w zamiennych akumulatorach Banner Bull! Banner The Power Company