• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Centra Futura | Kraków

Akumulatory Centra Futura | Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Centra Futura są nagradzanie licznymi certyfikatami i nagrodami. Jest to akumulator należący do tzw. linii akumulatorów "Premium" i charakteryzuje się najwyższymi parametrami z serii akumulatorów (Centra Plus, Centra Standard).Centra Futura to akumulator, który znajduje zastosowanie głównie w samochodach "bogato wyposażonych" czyli takich z wieloma odbiornikami prądu które mocno obciążają akumulator. Dzięki zastosowaniu w akumulatorach Centra Futura takich technologii jak Carbon BOOT, zwiększa się możliwość przyjmowania przez akumulator ładunku elektrycznego. Akumulator może być z powodzeniem używany w samochodach które poruszają się głównie w cyklu miejskim.

Akumulatory Centra Futura w Krakowie

W akumulatorach Centra Futura zastosowano innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu dostarczają wysoko skoncentrowaną energię. Posiadają dużą pojemność i wysoką moc rozruchową. Kolejny atut akumulatorów to bardzo wysokiej jakości materiały, z których zostały skonstruowane oraz proces produkcyjny przygotowany z najwyższą starannością. W porównaniu ze standardowym akumulatorem Centra Futura mają znacznie wydłużony czas użytkowania. A także wysoką moc rozruchową oraz niezawodny rozruch silnika.

Przeznaczone są głównie dla mocnych silników Diesla lub silników benzynowych. Doskonale daje sobie radę przy dodatkowym wyposażeniu oprócz fabrycznego. Nie straszne są mu skrajne temperatury czy intensywne użytkowanie pojazdu.

Centra Futura Carbon BOOT

Technologia produkcji akumulatorów Centra Futura z dodatkiem Carbon BOOT powoduje, że akumulatory ładują się zdecydowanie szybciej niż standardowe akumulatory. A to dzięki opatentowanym dodatkom węglowym, które lepiej przyjmująładunek i skracają czas ładowania.Akumulatory Centra Futura zostały zaprojektowane z myślą o samochodach z bogatym wyposażeniem i pracy w ekstremalnych temperaturach.

Akumulatory CENTRA FUTURA to 30% więcej mocy rozruchowej.CentraFutura idealnie pasuje do samochodów z mocnymi silnikami Diesla wymagających dużej mocy rozruchowej. Sprawdza się przy skrajnej pogodzie oraz w ruchu miejskim. Spełnia wymagania stawiane produktom na tzw. pierwsze wyposażenie (OE).

Akumulatory Centra

Centra to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji akumulatorów. Firma, która rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu i prowadzi ją do dnia dzisiejszego.Centra jest licznie nagradzana certyfikatami, które potwierdzają jej światową renomę. Może się pochwalić nagrodą jakości Forda Q1. Spełniają także normę niemieckiego przemysłu samochodowego. Dostarcza akumulatory dla takich firm jak: Jaguar, Fiat, Toyota czy Citroen.