• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory samochodowe Yuasa Kraków
Akumulatory samochodowe Yuasa Kraków

Akumulatory samochodowe Yuasa | Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Podstawowym wyposażeniem każdego samochodu jest niezależne źródło zasilania. To właśnie dzięki niemu uruchamiamy nasze pojazdy, podróżujemy nimi ciesząc się dogodnościami wyposażenia elektrycznego. Rozważając zakup nowego akumulatora do samochodu warto kierować się nie tylko ceną, ale też gwarancją jakości wykonania. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i marek akumulatorów. Wedle niektórych specjalistów z branży motoryzacyjnej, najlepsze z nich pochodzą z kraju kwitnącej wiśni.

Akumulatory samochodowe Yuasa

Przedsiębiorstwo Yuasa to firma z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Główna siedziba firmy mieści się w Japonii, w kraju, w którym na pierwszym miejscu stawia się ekonomię i niezawodność. Baterie firmy Yuasa odegrały w historii świata ogromną rolę. To właśnie one wykorzystywane były w łodziach podwodnych przez armię amerykańską i Henry`ego Forda. Dzięki doskonałym metodom produkcyjnym, otwartości, firma na stałe zadomowiła się w Europie. Dzięki dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, akumulatory do samochodów Yuasa doskonale nadają się do każdego typu samochodu. Najnowsze linie YBX 3000, YBX 5000, YBX 7000, YBX 9000 tylko potwierdzają tezę, że pomyślność w biznesie to nieustanne stawianie na rozwój. Yuasa YBX 3000 to klasyczny akumulator, często spotykany w sklepach motoryzacyjnych. Producent gwarantuje wydajność na poziomie 30000 rozruchów, co w dużej mierze jest wystarczające dla pojazdu codziennego użytku. Dzięki szczelnej, podwójnej pokrywie, redukcja wody jest właściwie niezauważalna. Wykorzystana w produkcji technologia płyt wapniowych pozwala na bezpieczne korzystanie z urządzenia. To samo rozwiązanie zostało zastosowane w modelu YbX 5000. Posiada on jednak większą"pojemność", gwarantuje 50000 rozruch pojazdu.Akumulatory do samochodów Yuasa posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Większe akumulatory do samochodów Yuasa

W przypadku, gdy potrzebujemy nieco większej pojemności akumulatora, Yuasa oferuje modele YBX 7000 i 9000. Pierwszy z nich jest w stanie dokonać prawie 85000 rozruchów silnika. Proces elektrochemiczny przebiega w oparciu o węglan litu, co jest doskonale kompatybilne z systemami START/STOP. Zastosowanie separatorów kopertowych pozwala baterii na szybsze i skuteczniejsze ładowanie. W przypadku większych pojemności akumulatory Yuasa posiadają nawet 36 miesięczną gwarancje producenta. Model YBX 9000, oparty na systemie VRLA umożliwia 360 000 rozruchów, co jest doskonałą opcją, pozwalającą na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Separatory z włókna szklanego i podwójna, szczelna pokrywa zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy. Brak płynnego elektrolitu umożliwia umieszczenie akumulatora właściwie w każdej pozycji. W tej serii akumulatorów samochodowych Yuasa znacząco poprawiona została prędkośćładowania i wytrzymałość cykliczna.

Wydajna eksploatacja

Każdy, kto kiedyś kupował samochód, bądź inny pojazd mechaniczny spotkał się z terminem dobrej, niezawodnej i wydajnej eksploatacji. Aby zapewnienia dealera, salonu, bądź sprzedawcy nie poszły na marne musimy pamiętać o odpowiednim doborze i konserwacji źródła zasilania.Akumulatory do samochodów Yuasa charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, jakością wykonania i są właściwie bezobsługowe.Yuasa to firma z ogromnymi tradycjami, która przede wszystkim stawia na zadowolenie konsumenta. W dużej mierze jest to swoistym motorem do projektowania i produkcji coraz to lepszych i wydajniejszych serii akumulatorów. Cały szereg akumulatorów do samochodów Yuasa pozwala na idealne dopasowanie odpowiednio do rodzaju samochodu. W starszych pojazdach świetnie sprawdzą się modele o mniejszej pojemności, w których stawiamy na jakość i precyzje wykonania. Do samochodów nieco młodszych, wyposażonych w wiele akcesoriów potrzebujących stabilnego źródła zasilania, szczególnie tych posiadających system Start Stop, warto rozważyć zakup akumulatorów samochodowych Yuasa z serii YBX 7000 i YBX 9000. Kraj kwitnącej wiśni to nie tylko piękne widoki, przepyszne sushi, ale też doskonałe akcesoria motoryzacyjne, wśród których prym nieprzerwanie od lat wiodą baterie samochodowe.

 


Chcesz kupić akumulator z dostawą do domu? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego >> Akumulatory samochodowe <<