• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Varta Kraków

Akumulatory Varta Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Varta Kraków to niemiecki potentat, działający na rynku baterii i akumulatorów. Jest to przedsiębiorstwo powstałe przed 125 laty. Swój sukces na globalnym rynku zawdzięcza wprowadzaniu innowacyjności w oferowanych produktach, stałem rozwojowi oraz odpowiedzialności społecznej. Przez cały czas prowadzenia działalności VARTA wypracowała sobie opinię wysokiej jakości oraz niezawodności produktów. Nie bez znaczenia jest także dostosowywanie asortymentu do aktualnych potrzeb użytkowników pojazdów. Dzięki temu akumulatory VARTA są montowane w milionach pojazdów na całym świecie. Należą do nich: samochody osobowe i ciężarowe, przyczepy kempingowe i motocykle. Szerokie zapotrzebowanie na baterie zasilające pojazdy na całym świecie, także w Polsce, świadczy o tym, że jednymi z popularniejszych są akumulatory VARTA. Kraków to miasto, gdzie bez problemu można zakupić każdy produkt tej marki.

Akumulatory VARTA Kraków

które oferuje sklep w mieście Kraków - Uruchom.com, to nowoczesne i wyprodukowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, produkty. Są one stale dopracowywane przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki ich wytężonej pracy akumulatory VARTA, sprzedawane przez sklep w mieście Kraków, charakteryzują się długążywotnością, oszczędnością paliwa oraz ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Wśród jego asortymentu znajdują się akumulatory dedykowane użytkownikom indywidualnym oraz profesjonalistom. Marce zaufało również wielu producentów samochodów, którzy fabrycznie wyposażają w nie swoje nowo wyprodukowane pojazdy. Cechą wyróżniającąakumulatory VARTA, które są do kupienia w mieście Kraków, jest dostosowanie parametrów (głównie mocy) do użytkowanego pojazdu. Wśród baterii tej firmy znajdują się wiec takie przeznaczone do podstawowych wersji pojazdów, jak i bogato wyposażonych modeli. Niezależnie od ich rodzaju, VARTA zapewnia im odpowiedni poziom zasilania i długie działanie akumulatora.

Sklep Akumulatory VARTA Kraków

w swoim asortymencie ma następujące modele:

  • Silver Dynamic AGM;
  • Silver Dynamic;
  • Blue Dynamic EFB;
  • Blue Dynamic;
  • Black Dynamic;
  • Varta Classic.

Silver Dynamic AGM

jest produkowany w zaawansowanej technologii, którą cechuje 3-krotnie dłuższa żywotność niż tradycyjne akumulatory. Jest on przeznaczony do montażu w pojazdach z zainstalowanym systemem Start-Stop i bogato wyposażonych w odbiorniki energii. Gwarantuje niezawodną moc rozruchową, szybko sięładuje i jest odporny na korozję. Ponadto jest wyprodukowany z poszanowaniem ekologii.

Silver Dynamic 

został stworzony dla pojazdów osobowych, bez systemu Start-Stop, o najwyższych zapotrzebowaniach na energię, ze względu na dużą pojemność i moc silnika oraz ilość zasilanych urządzeń. Charakteryzuje go większa moc rozruchowa, niż linię Blue, dzięki czemu jest skuteczny nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Blue Dynamic EFB

to akumulator stworzony dla pojazdów ze standardowym systemem Start-Stop o wysokim zapotrzebowaniu na energię, cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na wycieki kwasu.

Blue Dynamic

to model wyprodukowany dla pojazdów tradycyjnych, bez Start-Stopu, ze standardową ilością odbiorników energii oraz dużych potrzebach w kwestii mocy rozruchowej.

Black Dynamic

jest akumulatorem przeznaczonym do zasilania aut wyprodukowanych przed 2000 rokiem, o niższych zapotrzebowaniach na energię. Jest w pełni bezobsługowy, zapewnia wysokie parametry pracy oraz dobry stosunek ceny do jakości.

Varta Classic

to linia dedykowana samochodom zabytkowym, która łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z oryginalnym designem, adekwatnym do tego typu pojazdów.

Pełny asortyment, zawierający wszystkie wyżej wymienione linie produktów akumulatory VARTA dostarcza sklep Kraków"Uruchom.com". Jest to firma specjalizująca się w rynku akumulatorów i prostowników.Świadczy fachowe doradztwo oraz oferuje montaż zakupowanych urzadzeń. Uruchom.com to sprzedawca zarówno hurtowy, jak i detaliczny, dla którego nadrzędnymi wartościami jest stałe poszerzanie asortymentu oraz zadowolenie klienta.