• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Ładowarka CTEK Polar | Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ładowarka MXS 5.0 Polar Kraków to doskonałe urządzenie do używania nawet podczas najsroższej zimy. Zaprojektowana w szczególny sposób i wyposażona w specjalne kable umożliwiające ładowanie przy temperaturze nawet -30°C, dzięki funkcji „Snowflake”. Bez problemu utrzymuje zadane parametry przy siarczystych mrozach, jak i w zwykłych temperaturach. Sterowana mikroprocesorem ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar jest zdolna ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe do skuterów, motocykli, samochodów osobowych, kamperów, pojazdów rolniczych czy łodzi.

Ładowarka CTEK Polar | Kraków

Dzięki wyposażeniu ładowarki MXS 5.0 Polar w funkcje ładowania konserwacyjnego można jej używać  do długotrwałego ładowania podtrzymującego. Sterowanie za pomocą mikroprocesora i maksymalne zautomatyzowanie pracy sprawia, że urządzenie jest niezawodne i działa inteligentnie preprowdzając proces ładowania poprzez  osiem etapów pracy.Ładowarka MXS 5.0 Polar przedłuża żywotność i osignięcia każdego akumulatora - potrafi odsiarczyć akumulator, posiada zabezpieczenie przed iskrzeniem, zwarciami i odwróconą biegunowością.

Ładowarka MXS 5.0 Polar to urządzenie kompaktowe i odporne – zabezpieczone na poziomie IP65, co oznacza dobrą bryzgoszczelność i pyłoszczelność.  

Nadaje się do ładowania bardzo popularnych akumulatorów 12 V. Potrafi zadać prąd o napięciu 14,4 V, 15 V i 15,8 V, maksymalnie 5 A. Są zdolne skutecznie i bezpiecznie naładować akumulatory o pojemności od 1,2 Ah do 110 Ah, a przy ładowaniu konserwacyjnym do 160 Ah.

To intuicyjne i niezwykle uniwersalne urządzenie pomoże usprawnić akumulator kwasowo-ołowiowy w każdej sytuacji, szybko i w pełni bezpiecznie. Jest bezpieczne nie tylko dla ładowanych akumulatorów, ale także dla obsługującego  go użytkownika. Jest wytrzymałe i solidnie wykonane, co sprawi, że będzie służyło długie lata.

Ładowarka MXS 5.0 Polar jest w pełni zautomatyzowana – na takie udogodnienie mówi się w skrócie: „podłącz i zapomnij”.

Solidność wykonania i niezawodność urządzenia jest gwarantowana przez markę  jednego z najlepszych producentów ładowarek, jakim jest firma CTEK.