• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory regenerowane Kraków
Akumulatory regenerowane Kraków

Akumulatory regenerowane Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Niekiedy staje się przed dylematem, czy lepiej zakupić nowy akumulator do własnego pojazdu, czy też może zdecydować się na inwestycję w akumulator po regeneracji. Za drugą opcją przemawiają kwestie finansowe, ponieważ akumulator regenerowany Kraków są tańsze od nowszych. Z drugiej strony nowe akumulatory wcale nie są takie drogie, dlatego też lepiej postawić na sprawdzoną opcję. Akumulatory po regeneracji nie zawsze muszą odpowiadać potrzebom klienta, nie ma też gwarancji, że będą tak samo wydajne jak te nowe.

Akumulatory regenerowane Kraków

Istnieje szansa, że regeneracja akumulatora zostanie przeprowadzona w sposób bardzo fachowy, zależy to też od tego, gdzie będzie ona zrealizowana. Zakup nowego akumulatora jest jednak dużo mniej ryzykowny, posiada się na niego gwarancję, dlatego akumulatory regenerowane Kraków nie mogą się z nimi równać, nawet biorąc pod uwagę to, że są tańsze. Oczywiście niektórzy decydują się na zaoszczędzenie swoich środków finansowych, jednak z czasem swojej decyzji można żałować.

Dlaczego lepiej kupić nowy akumulator?

Bardzo często zdarza się tak, że akumulatory regenerowane Kraków nie są poddawane żadnym specjalistycznym naprawom, a więc nie są w nich wymieniane poszczególne podzespoły. To niedopuszczalna praktyka, ponieważ taki akumulator na pewno nie będzie cechował się długążywotnością. Ważne jest to, aby był on wydajny, dlatego nowy akumulator powinien spełnić oczekiwania większości klientów. Regeneracja akumulatorów często polega jedynie na ich wyczyszczeniu, opłukaniu oraz zalaniu nowym elektrolitem. To okazuje się być niewystarczające, właściciele pojazdów nie chcą na to wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, bo im się to po prostu nie opłaca. Oczywiście akumulatory podczas regeneracji są teżładowane, jednak jeśli ktoś nie chce za bardzo ryzykować powinien zdecydować się na zakup nowego sprzętu. Każdemu wyjdzie to na dobre, nawet jeśli początkowo będzie trzeba przeznaczyć na taki akumulator odrobinę więcej pieniędzy.

Regeneracja akumulatora = ryzykowna inwestycja

Regenerowanie akumulatorów jest bardzo ryzykowną inwestycją. Bardziej doświadczeni właściciele pojazdów nigdy nie zdecydują się na taką inwestycję. Kwestie finansowe nie powinny mieć większego znaczenia przy dokonywaniu wyboru w tej dziedzinie. Najważniejsze jest to, aby akumulator był sprawny i działał przez wiele lat. Kupując nowy sprzęt ma się zazwyczaj 5-7 lat gwarancji na to, że będzie działał bez zarzutów. W tym czasie można do producenta zgłaszać ewentualne usterki, które szybko zostaną wyeliminowane i akumulator dalej będzie działał tak jak życzyłby sobie tego właściciel.

Akumulatory regenerowane Kraków zwykle mają zaledwie kilka miesięcy gwarancji. Klienci podkreślają, że już po sześciu miesiącach muszą decydować się na kupno innego akumulatora, bo regenerowany do niczego się nie nadaje. Przy odrobinie szczęścia można liczyć na to, że regenerowane akumulatory będą działać przez 2-3 lata, jeśli trafi się oczywiście na świetnego fachowca, który regenerowanie sprzętu potraktuje profesjonalnie i się do tego przyłoży.

Kilka słów podsumowania

Nie ma porównania jeśli chodzi o akumulatory regenerowane Kraków oraz nowe akumulatory. Nowy sprzęt jest zdecydowanie wydajniejszy i mniej ryzykowny, dlatego warto w niego zainwestować, gdy chce się przez długi czas swobodnie poruszać swoim pojazdem. Regenerowane akumulatory mogą:

  • bardzo szybko się zepsuć,
  • byćźródłem wielu problemów.

Lepiej wydać kilka złotych więcej na nowy akumulator na samym początku, niż użerać się z regenerowanym akumulatorem i po paru miesiącach przeznaczyć jeszcze więcej gotówki na zakup innego lub jego ponowną regenerację. Wybór nie jest więc trudny. Praktycznie każdy właściciel pojazdu dbający o niego potwierdzi, że nowe akumulatory są dużo bardziej bezpieczną opcją. Regenerowany akumulator w każdej chwili może ulec poważnej awarii, przez co w najmniej spodziewanym momencie nie odpali się swojego auta, np. z dala od miejsca zamieszkania, co spowoduje oczywiście, że kierowca znajdzie się w kryzysowej sytuacji.