• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Viking Kraków

Akumulatory Viking Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Viking Kraków to produkcja renomowanej ukraińskiej firmy MAGATEX, która specjalizuje się w produkcji baterii samochodowych. Wieloletnie doświadczenie, zdobywane każdego dnia od roku 2002, kiedy to marka zaczęła produkować akumulatory samochodowe, zaowocowało skrupulatnie przemyślanymi projektami modeli akumulatorów Viking. Unikalna konstrukcja została przystosowana do trudnych, wręcz ekstremalnych warunków panujących w okresie zimowym na terenie Ukrainy. Akumulatory Viking zyskały ogromną popularność i obecnie są eksportowane do bardzo wielu krajów na całym świecie.

Akumulatory Viking Kraków - co je wyróżnia?

Płyty akumulatora zarówno ujemna jak i dodatnia zostały wykonane przy pomocy innowacyjnej technologii Ca/Ca (ang. expanded metal). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, klienci zyskują gwarancję znacznie wydłużonej żywotności akumulatora. Akumulatory Viking są niezwykle odporne na trudne warunki a tym samym na procesy korozyjne czy też samowyładowanie.

Akumulatory Viking są doskonałym wyborem dla samochodów, które charakteryzują się zwiększonym zużyciem energii. Obecnie co raz częściej w konstrukcjach samochodów wykorzystuje się zwiększoną ilość różnorodnych przyrządów, co niestety w dłuższej perspektywie użytkowania skutkuje znacznym zwiększeniem wydatkowania energii zasilającej, które de facto powinno być rekompensowane poprzez działanie baterii akumulatorowej.

Dlatego też, można stwierdzić z całą pewnością, że produkty wyjęte z pod ręki ukraińskiego giganta z Donieckiego, firmy MAGATEX obecnie najlepiej odpowiadają wymaganiom obecnych czasów, kiedy to cały czas zwiększa się zużycie energii w samochodach. Akumulatory Viking są wysokiej jakości i zapewniają dodatni bilans energetyczny.

Przeznaczenie akumulatorów Viking Kraków.

Akumulatory Viking Bronze i Silver są akumulatorami kwasowo - ołowiowymi, charakteryzują się nominalnym napięciem 12V, więc spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa na poziomie europejskim. Wyprodukowane zostały zgodnie ze ścisłymi regułami i warunkami technicznymi dotyczącymi produkcji akumulatorów, które są przeznaczone do rozruchów silników spalinowych a także jako element zasilający sprzęt elektryczny związany z motoryzacją.

Akumulatory Viking dostarczane są do klientów w formie gotowej do bezpośredniego użytkowania. Są napełnione elektrolitem i w pełni naładowane.

Jako elektrolit w akumulatorach Viking stosuje się niezawodny roztwór kwasu siarkowego w wodzie destylowanej. Prawidłowa gęstość elektrolitu w temperaturze 25 stopni Celsjusza wynosi: 1,28 g/cm kwadratowy.

Ciekawostka i wskazówka: jeśli chcesz sprawdzić czy konkretny model akumulatora jest odpowiednim wyborem, sprawdź jego wagę. Następnie porównaj wagę akumulatora z jego odpowiednikiem o takiej samej pojemności. Jeśli okaże się, że akumulator jest lżejszy, oznacza to, że jest gorszej jakości, bowiem do jego produkcji zużyto mniejszej ilości ołowiu.

Korzyści płynące z używania akumulatorów Viking.

Akumulatory Viking to baterie do zadań specjalnych. Dzięki temu, że zostały zaprojektowane do użytku w trudnych, niesprzyjających warunkach, spełniają najwyższe normy jakościowe a także są gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Jest wiele korzyści płynących z zastosowania akumulatorów Viking:

- zastosowano standardową technologię OE (oryginalnego wyposażenia),

- akumulatory charakteryzują się niezwykle niskim zużyciem wody, przez co są bardzo wydajne i cechuje je efektywność pracy,

- akumulatory wyróżniają się dobrymi parametrami rozruchowymi, dzięki czemu usprawniają pracę samochodu i nie zużywają dużej ilości energii,

- relatywnie niska cena, jednocześnie porządna produkcja i wytrzymałość,

- ergonomiczna rączka, ułatwiająca wygodę,

- znacznie wydłużony czas przechowywania, bez tracenia energii (brak konieczności doładowywania),

- niezawodny rozruch w niesprzyjających warunkach, takich jak niskie i wysokie temperatury.

Firma uruchom.com.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży akumulatorów i prostowników. Działamy od roku 2003, zdobywamy doświadczenie i pogłębiamy wiedzę każdego dnia. W naszej ofercie znajdują się akumulatory różnych marek jednak z czystym sumieniem możemy polecić te ukraińskiej marki MAGATEX. Oferowane w naszym asortymencie akumulatory Viking Bronze i Silver to połączenie niskiej ceny z wysokopółkowymi cechami drogich akumulatorów. Niezawodne i przeznaczone do pracy w trudnych warunkach., właśnie takie są akumulatory Viking. Silne i gwarantujące rozruch bez względu na panujące warunki zewnętrzne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Nasi pracownicy chętnie wyjaśnią różnice w specyfikacji poszczególnych modeli a także pomogą w doborze najbardziej odpowiedniego modelu.Świadczymy w pełni kompleksowe usługi. W każdym naszym oddziale prowadzimy bezpłatną diagnostykę a także bezpłatnie montujemy zakupione u nas akumulatory.