• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Kraków Rżąka

Akumulatory Kraków Rżąka - Uruchom.com

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Uruchom.com działa na rynku od 2003 roku, a Akumulatory Kraków Rżąka to jeden z jej coraz liczniejszych, rozsianych po całym kraju punktów dystrybucyjnych. Firma specjalizuje się w dystrybucji, w ładowaniu oraz w analizie sprawności najwyższych klas akumulatorów, prostowników oraz pokrewnych akcesoriów. Firma, której pierwszym punktem był oddział warszawski przy ul. 17 Stycznia od początku koncentrowała się jedynie na akumulatorach, obecnie zakres jej usług poszerzony został o ładowarki, prostowniki, kable rozruchowe i szereg innych powiązanych z branżą produktów, a także o funkcje doradcze. Firma nigdy nie koncentrowała się na jednym punkcie, ale rozwijała swoją działalność. Dzięki zdobywaniu zaufania klientów mogła rozwinąć zakres swych usług oraz rozszerzyć swoją obecność na wiele innych punktów dystrybucyjnych w Polsce, a także udostępnić swój asortyment przez internet. Na tle innych tego rodzaju firm Uruchom. com, wraz ze swoim punktem dystrybucyjnym w Krakowie wyróżnia się bezpłatnym montażem a także diagnostyką zakupionych w sklepie akumulatorów. Dodatkowo, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rynku na tego rodzaju usługi, czyli zainteresowaniem systemami start-stop, firma zajmuje się również kodowaniem sprzedawanych przez siebie akumulatorów.

Uruchom.com - Akumulatory Kraków Rżąka – Profesjonalizm

Uruchom.com w Krakowie, jak i w Warszawie czy w Opolu cechuje profesjonalne podejście do sprzedaży akumulatorów oraz obsługi klienta. Dokonujący zakupu w punkcie Akumulatory Kraków Rżąka może liczyć zarówno na doradztwo, jak i wsparcie techniczne. Klienci mają możliwość sprawdzenia oraz diagnostyki zakupionych baterii na miejscu, a także na bezpłatne ich zamontowanie. Przy tym sklep charakteryzuje nie tylko sprzedaż indywidualna, ale również hurtowa, a co za tym idzie, istnieje również możliwość zbiorczej obsługi całego taboru pojazdów, np. bazy transportowej dla firmy przewozowej. Jako że Uruchom.com dba o należyte przeprowadzanie każdej transakcji, pozostanie jej stałym klientem, czy to indywidualnym czy firmowym jest praktycznie standardem, gdyż ku temu zmierza polityka firmy. Uruchom.com przeprowadza ponadto cykliczne promocje pod szyldem tanie akumulatory Kraków, podczas których trwania, a także dnia codziennego, wykwalifikowany personel firmy świadczy usługi w zakresie doradczym oraz technicznym wobec wszystkich zainteresowanych klientów potencjalnych jak i stałych.

Akumulatory Kraków Rżąka – Sprzedaż internetowa

Oprócz takich punktów dystrybucji, jak Akumulatory Kraków Rżąka, firma prowadzi również sprzedaż internetową. W tym wypadku klienci nie mają problemu ze znalezieniem potrzebnego akumulatora, czy innych akcesoriów, ponieważ każdy produkt jest szczegółowo opisany, z informacją o jego dostępności w sklepie, a także z informacją o cenie i promocjach. Poruszanie się na stronach pośród oferowanych produktów jest intuicyjne i łatwe, w związku z czym można znaleźć poszukiwany przedmiot szybko i bez problemów. Produkty do wysyłki pakowane są w profesjonalnej pakowalni i odpowiednio zabezpieczane.

Rodzaje oferowanych produktów w Akumulatory Kraków Rżąka

Sztandarowym produktem firmy są akumulatory, w tym zgodnie z polityką firmy tanie akumulatory najlepszych producentów. W Akumulatory Kraków Rżąka można zakupić produkty takich firm, jak: Akumax, Banner, Blackhorse, Bosch, Bpower, Centra, Ctek, Deka, Energeco, Energizer, Europower, Exide, Haze, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, Pbq, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, SSB, Stef-pol, Sunnyway, Sznajder, Telwin, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap.

Sklep dostarcza akumulatory do skuterów, motocykli i quadów, do samochodów osobowych i ciężarowych, do łodzi i pontonów, do kamperów i przyczep kempingowych, do zabawek, do kosiarek, do pojazdów i urządzeń zabytkowych oraz do ciągników i innych maszyn rolniczych, a także w systemie start-stop, czyli akumulatory odporne na zwiększoną liczbę cykli rozładowań. 

Oprócz akumulatorów klienci mogą liczyć na zakup innych produktów obejmujących branżę, a są to ładowarki do pojazdów drogowych i łodzi, w tym bluetooth, o napięciu 6, 12 i 24 V, a także prostowniki do pojazdów, prostowniki trakcyjne oraz mikroprocesorowe.

W celu uzupełnienia oferty sklepu o użyteczne akcesoria, klient zakupi w sklepie Uruchom.com, również w oddziale krakowskim, także m.in. przetwornice i inwertery, urządzenia rozruchowe, czyli boostery, klemy, zaciski, przewody rozruchowe oraz testery akumulatorów.

Personel sklepu służy doradztwem przy wyborze każdego, nawet najmniej skomplikowanego produktu, dbając o to, aby nabywany w sklepie towar był zakupem trafionym.