• +48 519 010 830
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Kraków Podgórze

Akumulatory Kraków Podgórze

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Aby wybór akumulatora był właściwy, wymaga on zakupu z wiarygodnego źródła, od renomowanego sprzedawcy. Co najważniejsze, każdy jeden powinien być specjalistycznie dobrany do danego modelu pojazdu mechanicznego.Żeby możliwa stała się realizacja tych wytycznych, potrzebni są specjaliści, który posłużą odpowiednią pomocą.

Akumulatory Kraków Podgórze  jako gwarancja jakości

Akumulatory Kraków Pogórze posiadają dogodną lokalizację i dysponują bogatym asortymentem sklepu. Jest on renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem zarówno w doborze jak i w sprzedaży. Uruchom.com posiada wiele własnych placówek na terytorium państwa Polskiego. Jednym z flagowych oddziałów jest punkt sprzedażowy w Krakowie. 

Dogodna lokalizacja sklepu z akumulatorami oraz prostownikami, spełnia wszelkie oczekiwania stałych oraz nowych klientów. Profesjonalna obsługa jest w pełnej gotowości, aby pomagać i edukować swoich klientów każdego dnia. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom sklep w swojej ofercie posiada darmowy montaż zakupionego urządzenia. Sprawdzana zostaje także instalacja, pobór prądu oraz inne pakiety. Wszystko po to, aby zachować na jak najdłużej żywotność pojazdu oraz jego aparatury. Systematyczna profilaktyka pozwoli na długotrwałe użytkowanie w oparciu o najwyższe standardy. Jednocześnie należy wyróżnić cenę, która jest silnie konkurencyjna na całym rynku. Uruchom.com oferuje akumulatory Kraków Pogórze oraz usługi świadczone w cenie zakupionych produktów. Jakość jest kwestią priorytetową, gdyż sklep dąży do uzyskania mienia lidera na rynku.

Specyfika pracy, procedury działania uruchom.com

Sklep uruchom.com korzysta z kodowania start-stop, co jest mocno satysfakcjonującym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Akumulatory Kraków Pogórze poza akumulatorami i prostownikami, prowadzi sprzedażładowarek, urządzeń oraz przewodów rozruchowych i ładowania. Sprawdzane szczegółowo są również bieżące akumulatory klientów. Wsparcie techniczne jest na najwyższym poziomie, które uzupełnia się ze specjalistycznym doradztwem. Do każdego klienta personel podchodzi w indywidualny sposób oraz stara się usatysfakcjonować zarówno pod względem technicznym jak i finansowym.

Sklep uruchom.com ukierunkowany jest zarówno na sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Do każdej transakcji podchodzimy ze szczególną dbałością, aby możliwie nawiązać stałą współpracę, w pozytywnej atmosferze. Ważnym aspektem jest fakt, iż cenimy sobie to, że klient czuje się zabezpieczony. Służymy pomocą w każdym przypadku, gdyż zależy nam na komforcie użytkowania oraz niezawodności naszych produktów. Personel sklepu uruchom.com przechodzi cykliczne szkolenia edukacyjne, mające na celu stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Dbamy o to, aby w siedzibie firmy obecne były osoby kompetentne, na odpowiednim stanowisku. Firma cieszy się silną skutecznością oraz sprawnym reagowaniem na pojawiające się potrzeby klientów. Akumulatory Kraków Pogórze wciąż się rozwija i pozostaje na bieżąco ze zmieniającym się dynamicznie rynkiem oraz branżą motoryzacyjną.

Szeroki wachlarz możliwości

Sklep uruchom.com jest skutecznie promowany na krakowskiej giełdzie motoryzacyjnej. Dostępne produkty, szczególnie akumulatory, mogą mieć różnorodne zastosowanie. A mianowicie, mogą one być użytkowane przez samochody, motory, kosiarki, łodzie, a nawet baterie przemysłowe. Na półkach uruchom.com można znaleźćświatowej klasy marki m.in.: Optima, Trojan, Topla, Westa, Varta, Bosh, Banner, Centra, Blackhorse, Zap, Haze, Pbq, SSB, Telwin, Moll, Deka, Poweroad, Energeco, JMT, Ctek, Keepower czy też Sznajder. Są to przykłady, w rzeczywistości asortyment jest jeszcze bardziej urozmaicony. Okazyjne ceny są mocno przyciągające, mając na uwadze przede wszystkim jakość oraz silnie ugruntowaną markę. Bezpośrednio po zakupie stary akumulator zostaje zastąpiony nowym, zamontowanym przez osobę odpowiednio przygotowaną oraz wyszkoloną z personelu technicznego uruchom.com. Ostatnio szczególnym zainteresowaniem cieszą się również profesjonalne urządzenia rozruchowe. W każdym sprzedawanym przez uruchom.com produkcie, kontrolowana jest data produkcji. Zwracamy uwagę na to, aby była możliwie jak najnowsza.

Jeżeli klient ceni sobie profesjonalną obsługę, a jako priorytet stawia jakość - w uruchom.com znajdzie pełną satysfakcję z zakupionego sprzętu. Ceny są silnie konkurencyjne na rynku, uwzględniając fakt, że są one produktami najwyższych standardów. Firma chętnie podejmuje wszelką współpracę z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Urozmaicenie w wyborze urządzeń oraz flagowe marki produktów stają się dodatkowym atutem uruchom.com. Wszelkie publiczne opinie kontrahentów są pozytywne, co świadczy o nienaganności usług. Możliwe jest również zrealizowanie zakupów online na https://sklep.uruchom.com/ . Może to być dużym ułatwieniem dla wielu osób.

Informacje dodatkowe:

 • Uruchom.com
  ul. Snycerska 58
  30-817 Kraków
  tel. 519 010 830
 • Godziny otwarcia:
  Pn.-Pt. 9-17
  Sobota 10-14