• +48 519 010 830
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie to sklep posiadający w swojej ofercie różnorodne akumulatory i prostowniki cechuje się sporym doświadczeniem w dystrybucji profesjonalnych urządzeń rozruchowych do różnych modeli pojazdów. Zainteresowani mogą skorzystać z wielu ciekawych usług oferowanych przez pracowników sklepu, m.in. z ładowania akumulatorów oraz ich montażu. Nie każda osoba posiada w tym zakresie należyte kompetencje, a co za tym idzie w niektórych przypadkach warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy fachowców. Dysponują oni sporymi kwalifikacjami i na pewno bezbłędnie wykonają każdy zaplanowany montaż.

Akumulatory Kraków Podgórze Duchackie

Sklep oferuje najwyższej klasy akumulatory Kraków Podgórze Duchackie. Atutem jest również to, że dzięki profesjonalnym i szybkim usługom montażowym można z nich natychmiastowo korzystać. Firma cały czas się rozwija, poprawiając swoją pozycję na rynku i zyskując sporą renomę wśród społeczeństwa. Pracownicy sklepu zajmą się nie tylko montażem zakupionych przez klientów akumulatorów, ale też sprawdzeniem całej instalacji oraz poboru prądu. Jeśli ktoś ma problemy z realizowaniem takich czynności, powinien skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Klienci mogą również liczyć na rozwianie swoich wątpliwości, związanych z montażem lub użytkowaniem akumulatorów. Pracownicy pomogą dobrać urządzenia do konkretnego pojazdu. Dla zwykłych osób nie jest to łatwe, jednak fachowcy nie mają z tym żadnych problemów. Zainteresowani mogą zakupić akumulatory różnych producentów, np. Bosch, Varta oraz Centra. Tym samym nabędzie się takie akumulatory Kraków Podgórze Duchackie, jakie są potrzebne w danym pojeździe.

Zakupy w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym

Klienci mogą zakupić interesujące ich akumulatory zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Siedziba oddziału firmy Uruchom.com w Krakowie znajduje się na ulicy Snycerskiej 58, można również zadzwonić pod numer telefonu 519 010 830. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę od 10 do 14.

Znacznie wygodniejszą opcją jest zakupienie akumulatorów i prostowników za pośrednictwem sklepu online, pod adresem https://sklep.uruchom.com/. Z takiej możliwości skorzystać może każda zainteresowana osoba. To bardzo wskazane, jeśli nie ma się w tym zakresie żadnego doświadczenia i szuka się dla siebie odpowiedniego akumulatora lub prostownika. Na stronie internetowej można skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki, aby jak najszybciej znaleźć interesujący klientów model. Ceny za poszczególne akumulatory i prostowniki zależą przede wszystkim od ich rodzaju oraz zastosowania. Każdy znajdzie ogólnodostępny cennik i na tej podstawie oceni, czy dany model będzie dla niego właściwym rozwiązaniem.

Jakie produkty można zakupić?

W sklepie z prostownikami i akumulatorami można zakupić wiele różnych produktów, które znajdą później zastosowanie w:

 • samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych,
 • maszynach rolniczych,
 • kosiarkach,
 • motorówkach,
 • motocyklach,
 • łodziach,
 • kamperach,
 • kasach fiskalnych,
 • systemach awaryjnych,
 • przyczepach kempingowych,
 • w nowoczesnych pojazdach z systemem start-stop.

Jak widać wybór jest naprawdę bardzo duży, więc nie będzie problemów z tym, aby znaleźć odpowiednie dla siebie akumulatory Kraków Podgórze Duchackie. W ofercie sklepu znajdują się także ładowarki do motocykli, samochodów, łodzi, itd. Oczywiście różnią się one od siebie przede wszystkim pojemnością. W związku z tym dobrym wyborem jest przeanalizowanie całej oferty, a następnie wybranie odpowiednich produktów, dzięki czemu nie popełni się błędu. Prostowniki zakupi się w formie trakcyjnej czy też mikroprocesorowej. Stosuje się je m.in. w samochodach osobowych i ciężarowych. W produkcji tego typu sprzętu zastosowano najwyższej klasy materiały.

Fachowa obsługa w każdym możliwym momencie

Sklep zapewnia klientom fachową obsługę w każdym możliwym momencie. Tym samym można nabyć niezawodne i funkcjonalne akumulatory Kraków Podgórze Duchackie do użytkowanych przez siebie pojazdów. Cechują się one długążywotnością oraz tym, że są bezobsługowe. Udając się do sklepu stacjonarnego można znaleźć odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania. Pracownicy posiadają szeroką wiedzę na temat akumulatorów i prostowników, dlatego wytłumaczą klientom, które urządzenia będą dla nich najkorzystniejszym wyborem.

Bezpośrednia rozmowa z fachowcem jest niezwykle pomocna, ponieważ dzięki temu odrzuca się niezbyt atrakcyjne oferty, a wybiera się jedynie te, na które warto zwrócić uwagę. Ponadto przeprowadzana jest błyskawiczna diagnostyka pojazdu, natychmiastowy montaż zakupionego akumulatora i sprawdzenie użytkowanej instalacji. Zdecydowanie ułatwia to optymalny wybór i usprawnia cały proces zakupu akumulatora lub prostownika. Jeśli ktoś nie ma tyle czasu, zawsze może skorzystać ze sklepu online.