• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Wzmocnione-akumulatory-motocyklowe

Wzmocnione akumulatory motocyklowe Uruchom Bike

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W wielu azjatyckich motocyklach oraz jednośladach dostępnych na innych rynkach, stosowane są systemy start-stop znane z pojazdów osobowych. Praca takiego systemu w motocyklu lub skuterze polega na automatycznym wyłączeniu silnika podczas wykrytego postoju (np. na światłach lub w korku) oraz uruchomieniu go po przekręceniu rączki gazu. System ten działa w sposób, który nie powoduje żadnych niedogodności dla użytkownika. Umożliwia on generowanie mniejszej liczby spalin oraz zaoszczędzenie paliwa. Niestety częste wyłączanie i włączanie silnika stanowi spore obciążenie dla akumulatora zasilającego skuter lub motocykl.

Wielu kierowców pojazdów osobowych wyłącza system start-stop w trosce o akumulatory, które są przez nie znacznie obciążane. Niestety w przypadku motocykli, wyłączenie takiego systemu jest niemożliwe. Jedynym rozwiązaniem jest więc wybór wysokiej jakości, wzmocnionego akumulatora z linii Uruchom Bike. Warto dodać, że produkty wchodzące w skład tej serii są dostępne w naszym sklepie internetowym. Akumulatory takie radzą sobie nie tylko z systemami start-stop, ale równieżmogą być montowane w maszynach i pojazdach, które będą często i intensywnie użytkowane.

Wzmocnione akumulatory współpracujące z systemami start-stop

Głównym przeznaczeniem akumulatorów wspomnianej wyżej linii jest montaż w motocyklach wyposażonych w system start-stop. Wysokiej jakości akumulatory Uruchom Bike oferują zwiększony o 30% prąd rozruchowy w stosunku do tradycyjnych akumulatorów z płynnym elektrolitem oraz stosują nowoczesne technologie mające wpływ na poprawężywotności. Urządzenia te są bardzo trwałe, a dodatkowo producent udziela 24-miesięcznej gwarancji - jest to bardzo długi okres jeśli chodzi o akumulatory dedykowane do motocykli.

 

Uruchom Bike

 

 

Wydajny i bezobsługowy sprzęt

Jeśli chodzi o akumulatory Uruchom Bike Kraków jest miastem, w którym można je kupić bez większych problemów za pośrednictwem naszego sklepu Internetowego. Produkty tej linii oferujemy nie tylko mieszkańcom Krakowa i okolic, ale również wszystkim zainteresowanym klientom z całej Polski. Akumulatory te zostały zaprojektowane tak, aby moc rozruchowa była maksymalna. Dodatkowo zoptymalizowana została recyrkulacja gazów, więc nawet po wielu miesiącach użytkowania w akumulatorze nie zostaną odnotowane ubytki wody co sprawia, że jest to produkt całkowicie bezobsługowy. Nowoczesna technologia Advanced AGM pozwala na utrzymanie wysokiego napięcia spoczynkowego podczas magazynowania i sprzedaży.

Najważniejsze zalety wzmocnionych akumulatorów

Prezentowane akumulatory dedykowane do systemów start-stop w motocyklach posiadają wiele istotnych zalet:

  • Innowacyjna technologia AGM Start Stop Ready z kompresją na wysokim poziomie wewnątrz akumulatora.
  • Wzmocniona kratka z ołowiu o idealnej strukturze pozwala na 30% szybsze przeprowadzenie prądu rozruchowego co ma wpływ nie tylko na skuteczniejszy rozruch, ale również na większążywotność.
  • Obudowa akumulatorów wykonana jest ze wzmocnionego tworzywa odpornego na uszkodzenia i ekstremalnie trudne warunki.
  • Szybkie ładowanie akumulatora dzięki wysokiej absorbcji energii, również w systemach rekuperacji energii wytwarzanej w czasie hamowania.
  • Trwała i szczelna konstrukcja chroniąca przed wyciekami elektrolitu.
  • Wysoki prąd rozruchowy gwarantujący uruchomienie silnika nawet przy niskim poziomie naładowania akumulatora.
  • Bezobsługowy produkt charakteryzujący się długim okresem żywotności.

Wspomniany wyżej produkt nadaje się idealnie do motocykli z systemami start-stop, quadów oraz innych maszyn i pojazdów, które wymagają wzmocnionych baterii oferujących najlepsze możliwe parametry.