• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Nowa linia akumulatorów Uruchom AGM

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza firma funkcjonuje na rynku od ponad 15 lat, dlatego w branży akumulatorów posiadamy ogromne doświadczenie. Na przestrzeni lat stale rozwijaliśmy nasze przedsiębiorstwo. Początkowo posiadaliśmy wyłącznie jeden punkt stacjonarny w Warszawie. Obecnie natomiast akumulatory i wszelkie niezbędne akcesoria sprzedajemy stacjonarnie w dwóch sklepach w Warszawie, a także w oddziałach w Opolu i w Krakowie. Ponadto zajmujemy się także sprzedażą internetową, dzięki czemu mieszkańcy miast, w których nie posiadamy stacjonarnych punktów, również mogą skorzystać z naszej wysoce rozbudowanej oferty. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie dedykujemy klientom indywidualnym i biznesowym. Nasze akumulatory świetnie odnajdują się bowiem zarówno w przydomowych warsztatach, jak i w renomowanych serwisach.

Nasze usługi nie ograniczają się jednak do samej sprzedaży. Oprócz tego na życzenie klienta sprawdzamy bowiem i ładujemy baterie, przeprowadzamy bezpłatną diagnostykę, a w razie konieczności również montujemy produkty zakupione w naszych oddziałach. Specjalizujemy się także w kodowaniu akumulatorów w systemach Start - Stop. W naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy klient mógł znaleźć w naszym asortymencie akumulator, który w stu procentach wpisze się w jego indywidualne oczekiwania i możliwości finansowe. Oprócz propozycji znajdujących się w naszej regularnej ofercie, stale monitorujemy rynek i poszerzamy asortyment o kolejne nowości pojawiające się na rynku. Chcemy bowiem sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów oraz nadążać za zmieniającymi się trendami. 

Uruchom AGM

 

Akumulatory Uruchom AGM 

W ostatnim czasie ponownie rozbudowaliśmy naszą ofertę o kolejne akumulatory, które wpisują się w oczekiwania klientów. Akumulatory AGM, bo o nich mowa, powstały z myślą o najbardziej wymagających pojazdach z systemem Start - Stop. Restrykcyjne przepisy Unii Europejskiej, których celem jest ograniczenie emisji CO2, zobligowały producentów samochodów do wprowadzenia nowych rozwiązań oszczędzających paliwo. Zastosowanie nowoczesnych technologii wymagało więc wykorzystywania równie zaawansowanych akumulatorów. W ten sposób powstały akumulatory AGM, które ładują się energią pochodzącą z hamowania rekuperacyjnego. Produkty te regulowane są zaworem, wykonanym z wysokiej jakości włókna szklanego.

Materiał ten zatrzymuje elektrolit, ponieważ działa on jak gąbka, która dodatkowo separuje dodatnie i ujemne płyty. Wysoko skompresowane płyty zapewniają zaś większą wydajność niż standardowe rozwiązania. Akumulatory do Start Stop zapewniają stały dostęp energii, cechują się dłuższążywotnością, większą odpornością na rozładowanie oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Rozwiązania te można z powodzeniem wykorzystywać w przypadku samochodów Start - Stop z systemami hamowania regeneracyjnego, w przypadku dużych samochodów typu SUV i VAN, pojazdów wyposażonych w wiele odbiorników prądu, pojazdów off-road oraz w motocyklach i łodziach. 

porownanie aku

Akumulatory Uruchom AGM mają w sobie wiele zalet, a mianowicie:

  • są wzmocnione,
  • są odporne na rozładowania i kolejne ładowania,
  • zapewniają skuteczny rozruch silnika,
  • zapewniają wysoką zdolność do pracy cyklicznej,
  • są odporne na rozlania, wstrząsy i liczne przechylenia.

Nic dziwnego, że akumulatory AGM cieszą się tak dużą popularnością. Akumulatory do Start-Stop można zastosować m.in. w motocyklach czy teżłodziach.