• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Enerblock Kraków

Akumulatory Enerblock Kraków - sprawdź gdzie kupić?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasz sklep z akumulatorami w Krakowie prowadzi dystrybucję urządzeń zarówno do rozruchu samochodów jak również do specjalistycznych zastosowań i określonych rodzajów pracy. Sektory gospodarki potrzebujące nowoczesnych rozwiązań technologicznych mogą korzystać z akumulatorów Enerblock. Kraków prowadzi sprzedaż tych urządzeń w technologii żelowej, AGM, VRLA, NanoGEL Hybrid a także dodatniej płyty pancernej oraz Litowej LiFePO4.

Gdzie znajdują zastosowanie akumulatory Enerblock – Kraków?

Sprzedawane w naszym sklepie z akumulatorami w Krakowie Enerblock znalazły szeroki zakres zastosowań. Dotyczy to zasilania urządzeń pokładowych w żaglówkach, jachtach, kamperach, które są wykorzystywane do rekreacji. A także w przemyśle gwarantując niezawodność działania, jako UPS, czyli awaryjne źródło zasilania przy pracy buforowej. Akumulatory Enerblock mogą być wykorzystywane w pojazdach akumulatorowych: podnośniki, wózki platformowe, maszyny szorujące. To również doskonała metoda magazynowania energii w systemach wiatrowych i solarnych.

Akumulatory Enerblock w Krakowie - rodzaje  

W jednostkach hobbystycznych bezobsługowe akumulatory Enerblock zapewniają wydajne źródło prądu.To szczelne urządzenia (dzięki VRLA) wyprodukowane w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewniające szybsze ładowanie, lepszą koncentrację energii i możliwość otrzymania większej pojemność przy zredukowanym gabarycie i wadze. Czas użytkowania akumulatorów AGM to 700 cykli pracy przy rozładowaniu do 50%.

Zakup w Krakowie akumulatora Enerblock z serii JDG w hybrydowej technologii NanoGEL + AGM daje możliwość zastosowania w łodziach, wózkach elektrycznych, instalacjach wiatrowych i solarnych. Ponadto ta seria akumulatorów sprawdza się przy pracy buforowej, jako awaryjne źródło energii w alarmach, UPS, Ppoż, itp. Czas użytkowania JDG to 900 cykli pracy przy rozładowaniu do 50%.

Posiadamy w sprzedaży także akumulatory Enerblock z serii JPC wyprodukowane w technologii ołowiowo-węglowej, która przeciwdziała jego zasiarczeniu i zwiększa wydajność przyjmowania ładunku. To bezobsługowe i szczelne urządzenia cechujące się niższym napięciem ładowania, co odpowiada za wyższą wydajność i zredukowaną korozję płyty dodatniej. Dzięki temu są to wydajniejsze akumulatory o zwiększonej żywotności w porównaniu do tradycyjnej technologii kwasowo-ołowiowej. Akumulatory Enerblock serii JPC są odpowiednie do instalacji solarnych czy wiatrowych oraz do wózków elektrycznych, jachtów itp. Czas pracy tej baterii to 1200 cykli przy rozładowaniu do 80%.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne akumulatorów Enerblock

Nowa generacja akumulatorów Enerblock, która dostępna jest w naszym sklepie w Krakowie to Lithium LiFePO4 z serii JLFP w technologii litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4). W urządzeniu zastosowano system kontrolny BMS, który zarządza procesem ładowania i rozładowywania zabezpieczając baterię przed przeładowaniem, zbyt głębokim rozładowaniem i przegrzaniem. Akumulatory Enerblock Lithium posiadają większą odporność na głębokie rozładowania, niż odpowiedniki żelowe, AGM i kwasowo- ołowiowe.

Długość użytkowania akumulatora to 3500 cykli pracy przy rozładowaniu do 80%.Ta seria baterii nie ma efektu pamięci, natomiast stan rozładowania nie wpływa negatywnie na ich długość użytkowania. Pojemność baterii nie ulega zmniejszeniu w miarę zwiększania się poboru prądu. Inne pozytywne cechy Lithium LiFePO4 to niskie samo rozładowanie, szybkie naładowanie i szeroki zakres temperatury pracy. Zakup akumulatora Enerblock z tej serii jest odpowiedni do pojazdów elektrycznych w branży hobby oraz w przemyśle. Dlatego można je zamontować w łodzi, jachcie itd.

Zapraszamy do kontaktu

  • +48 519 010 830
  • ul. Snycerska 58, 30-817 Kraków
  • krakow(at)uruchom.com
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00