• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

akumulatory Asset Kraków

Dlaczego warto zakupić akumulatory Asset Kraków?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Większość właścicieli samochodów poszukuje akumulatorów niewymagających obsługi w dobrej, zrównoważonej cenie. Nasz sklep nastawiony jest na spełnianie potrzeb klientów, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży akumulatory Asset. Kraków jest naszą placówką stacjonarną, ale możesz również dokonywać zakupów drogą internetową a my w ciągu 24 godzin wyślemy towar na podany adres. Dlaczego polecamy akumulatory Asset? Wyróżniają się  wysokim prądem rozruchowym i niskim samorozładowaniem, a zostało to osiągnięte dzięki wprowadzeniu do produkcji kratek dodatnich i ujemnych dodatku wapnia.

Nowoczesna metoda produkcji akumulatorów Asset - Kraków

Do sprzedawanych przez nas akumulatorów Asset w Krakowie producent wprowadził kratki wykonywane metodą Expanded Metal. Co ona oznacza? Kratki wytwarzane są z taśmy ołowianej wskutek wykrawania i rozciągania, pozwala to na zredukowanie ich grubość i zwiększenie ilości.Takie rozwiązanie znacznie poprawia wydajność baterii. Jeżeli potrzebujesz do swojego samochodu urządzenia, która zapewni energię wielu odbiornikom prądu to akumulator Asset sprawdzi się doskonale.

Masa w tych urządzeniach jest wytwarzana według technologii wykorzystującej wysoko-utleniony proszek. Do komory mieszalnika (schłodzonej) wlewany jest roztopiony ołów i przedmuchiwany powietrzem, tworząc niewielki strumień kropli ołowiu, który wchodzi w interakcję z tlenem. Zastosowanie tej metody produkcji w akumulatorach Asset spowodowało zwiększenie ich pojemności a także prądu rozruchu. Producent wprowadzając dodatki do masy w postaci wapnia osiągnął przedłużenie czasu ich użytkowania. Dodatkowym atutem tych baterii jest wytrzymała obudowa odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na działanie zarówno wysokich i niskich temperatur w zakresie -40 °C do +60 °C. W Krakowie w okresie zimowym akumulatory Asset cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, chociaż doskonale sprawdzają się również w innych porach roku.

Dlaczego warto zakupić akumulatory Asset - Kraków?

W razie potrzeby możesz kontrolować sprawność akumulatora, ponieważ w jego pokrywie znajduje się specjalny wskaźnik. Czy warto zakupić tani akumulator Asset? Odpowiedź może być tylko jedna – warto, jest on odporny na rozładowania i ładowania.To urządzenie wyprodukowane w technologii Ca/Ca odporne na korozję, dzięki czemu jest bezpieczne w eksploatacji i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wykazuje dobre parametry rozruchowe oraz niskie samorozładowanie, można go bez problemu przechowywać przez dłuższy czas. Zastosowanie nowoczesnych technologii wpłynęło na dużo lepszą wydajność akumulatora Asset oraz jego niezawodne działanie.

Przed wprowadzeniem do sprzedaży w Krakowie tych urządzeń, przeprowadziliśmy testy, które potwierdziły ich niezawodność nawet w skrajnych warunkach, zachowując doskonałą jakość pracy. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat akumulatorów Asset, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie, gdzie odpowiemy na każde pytanie. Możesz również zadzwonić do nas lub napisać e-maila a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Zapraszamy do kontaktu

  • +48 519 010 830
  • ul. Snycerska 58, 30-817 Kraków
  • krakow(at)uruchom.com
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00