• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Moretti Kraków

Różne modele akumulatorów Moretti dostępne są w Krakowie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy miłośników i posiadaczy motocykli, skuterów i motorów do naszego sklepu z akumulatorami Moretti w Krakowie. To u nas zakupisz nowoczesne akumulatory pochodzące od producenta działającego na rynku od 2013 roku, który troszczy się o środowisko naturalne i dba o prawidłową utylizację produkowanych baterii. Większość części, z jakich składa się akumulator Moretti (96%) może zostać poddana recyklingowi i znowu wykorzystana. Najwyższej jakości akumulatory motocyklowe odpowiednie są na przykład do jednośladów takich marek jak: Barton, Honda, Aprilia Yamaha, Kawasaki, BMW, KTM, Triumph, Junak, Husqvarna, Suzuki, Romet, Piaggio, Peugeot, Zipp, Vespa itd.

Rozwiązania technologiczne zawarte w akumulatorach Moretti – Kraków

Producent Moretti wprowadził na rynek cztery rodzaje akumulatorów: AGM, AGM z wyświetlaczem, żelowe, kwasowo-ołowiowe. Wszystkie z nich możesz nabyć w naszym sklepie z akumulatorami w Krakowie: https://kraków-akumulatory.pl/.

Adres naszego sklepu z akumulatorami w Krakowie:

  • Ul. Snycerska 58
  • 30-817 Kraków
  • Telefon -  519 010 830

Godziny otwarcia

  • Pn.-Pt. 9-17
  • Sobota 10-14.

Akumulatory motocyklowe Moretti – AGM

Akumulatory Moretti AGM

Ten rodzaj baterii cechuje zastosowanie separatorów z maty szklanej nasączonej elektrolitem.Takie rozwiązanie technologiczne zapewnia działanie akumulatora przy większym ciśnieniu, a to z kolei poprawia jego wytrzymałość podczas pracy cyklicznej i podnosi wydajność prądu rozruchowego. Niski opór wewnętrzny odpowiada za możliwość krótkotrwałego poboru dużych prądów. Akumulatory Moretti do motorów i skuterów AGM są przeznaczone do maszyn zawierających dużo elektroniki. Dzięki zastosowanej technologii baterie mają znacznie poprawione parametry techniczne i mogą być znacznie dłużej eksploatowane.

Akumulatory motocyklowe Moretti - żelowe

Akumulatory Moretti Zelowe

W tym rodzaju akumulatorów płynny elektrolit został zastąpiony żelem (kwas i krzemionka), który zabezpiecza obudowę przed ewentualnym wyciekiem i tworzeniem się korozji. Jest to bateria bezobsługowa, nie dochodzi do odparowania żelu, ponadto można ją zamontować nie tylko w pozycji pionowej.Żelowe akumulatory motocyklowe Moretti są odporne na wstrząsy i dużo wydajniejsze niż standardowe technologie. Sprzedawane w naszym sklepie z akumulatorami w Krakowie modele żelowe Moretti są również odporne na zmienne temperatury, odpowiednie przy prądzie rozruchowym od –30ºC do +50ºC. Akumulatory żelowe do motorów i skuterów marki Moretti są bardziej wytrzymałe na większe wyładowania i tak samo jak AGM mogą pracować pod zwiększonym obciążeniem.To idealne rozwiązanie do motocykli, skuterów, motorów wyposażonych w urządzenia pochłaniające duże ilości prądu.

Akumulatory motocyklowe Moretti – wyświetlacz LCD

Akumulatory Moretti LCD

Producent akumulatorów do motorów Moretti zdecydował się na wprowadzenie wyświetlacza LCD do baterii AGM, aby zapewnić monitorowanie pracy akumulatora. Za pomocą zainstalowanego chipa możesz odczytać niezbędne dane baterii takie jak: napięcie, czas pracy, poziom naładowania. Jeżeli dojdzie do jej rozładowania pojawi się sygnał dźwiękowy. A wszystko to jest niezbędne do szybkiego zareagowania na konkretne stany baterii. Posiadając taki akumulator będziesz mógł cieszyć jego użytkowaniem nawet przez sześć lat. Sprzedawane w naszym sklepie w Krakowie akumulatory AGM z wyświetlaczem LCD dają możliwość kontrolowania jego działania w dowolnym momencie.

Akumulatory motocyklowe Moretti - kwasowo-ołowiowe

Akumulatory Moretti Kwasowe

Jest to najbardziej rozpowszechniony rodzaj akumulatorów i ekonomiczny do zakupu. Jego cechami szczególnymi jest płynny elektrolit, który trzeba uzupełniać za każdym razem, gdy jego poziom spadnie.Ten typ baterii należy do obsługowych i wymaga kontrolowania stanu elektrolitu. Ważne! Może być zamontowany tylko w pozycji pionowej. Jeśli Twój motocykl nie ma dużego zapotrzebowania na energię elektryczną, akumulator Moretti kwasowo-ołowiowy będzie odpowiednim wyborem. Zdajemy sobie sprawę, że przy tak dużym asortymencie, trudno samodzielnie podjąć decyzję o wyborze konkretnego modelu, dlatego pracownicy naszego sklepu z akumulatorami w Krakowie służą swoją pomocą i wiedzą zawodową.