• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Dlaczego warto wybrać akumulatory VARTA?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ciągu ostatniego stulecia nastąpił zdecydowany rozwój technologiczny pojazdów, a VARTA zawsze wiodła prym w opracowywaniu zarówno najnowocześniejszych technologii produkcji akumulatorów, jak i innowacyjnych rozwiązań. W rezultacie zyskaliśmy zaufanie wszystkich wiodących producentów samochodów (OEM) a także zaufanie klientów na rynku wtórnym na całym świecie.

Dziś nasze produkty można znaleźć w milionach samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, motocykli, łodzi motorowych, czy samochodów kempingowych.

Każdego dnia miliony ludzi i firm na całym świecie polegają na akumulatorach VARTA. Możesz do nich dołączyć wybierając jeden z naszych produktów. Produkty VARTA są skonstruowane tak aby zapewnić użytkownikom ekstremalną moc i niezawodność, zwiększoną odporność na korozję i wydłużonążywotność , co znacznie redukuje koszty obsługi i utrzymania pojazdu.

Szeroki asortyment naszych produktów obejmuje: Dla motocykli, skuterów wodnych, quadów i skuterów śnieżnych, produkty z serii Powersports wspierające wiele zastosowań Dla zastosowań standardowych: produkty Dynamic Trio wyposażone w opatentowaną technologię produkcji kratki PowerFrame® Dla pojazdów posiadających funkcjęStart-Stop, serię produktów Start-Stop z zaawansowaną technologiąAGM, która zapewnia wysoką wydajność i wytrzymałość cykliczną Dla pojazdów użytkowych, Promotive Trio łączące wysoką trwałość i niezawodne działanie przy niskim całkowitym koszcie utrzymania pojazdów Dla łodzi i pojazdów kempingowych, produkty z serii Professional oferujące doskonałą wytrzymałość i najlepszy stosunek ceny do ilości cykli.

Wielu wiodących producentów samochodów ufa produktom VARTA®. A dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, innowacyjności, osiągnięciom, kompleksowemu serwisowi i wsparciu technicznemu Ty i Twoi klienci również możecie do nich dołączyć.