• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Dlaczego możesz zaufać marce Varta

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Życie jest jak ciągła podroż. Dokądkolwiek ona zmierza, akumulatoryVARTA zawsze dostarczą Ci optymalnej energii – niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, czy masz pojazd z funkcją Start-Stop lub bogato wyposażony samochód o wysokich wymaganiach energetycznych, jak również wtedy, gdy szukasz ekstremalnej mocy na długich trasach albo poruszasz się po mieście, na krótkich odcinkach. Innowacyjne akumulatoryVARTA produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów, jakości, co gwarantuje ich niezawodność. Co więcej, nowa generacja akumulatorów jest produkowana w technologii przyjaznej środowisku naturalnemu.

DBAMY O PRECYZJĘ

Technologia i precyzja Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów powstają niezawodne akumulatory VARTA. Dlatego, wybierając akumulator VARTA, korzystasz z zaawansowanej technologii i pierwszorzędnej, jakości.

MNIEJ PALIWA MNIEJSZA EMISJA

Innowacja w konkretnym celu Dzięki akumulatorom VARTA działanie systemów redukujących konsumpcję paliwa jak np. systemy Start-Stop stało się możliwe. W procesie produkcji akumulatorów VARTA wytwarzane jest 20% mniej gazów cieplarnianych w porównaniu z innymi metodami produkcji.

ZAUFANIE CAŁYM ŚWIECIE

Solidność godna zaufania Marka VARTA może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat. Akumulatory VARTA montowane są w nowych pojazdach przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Oferta klasy premium Kup akumulator VARTA w certyfikowanym warsztacie VSSP by skorzystać z profesjonalnego serwisu wymiany akumulatora. Dodatkowo w przypadku wymiany akumulatora w samochodzie z funkcją Start-Stop program VSSP oferuje gwarancję mobilności Road Assistance*.