• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory Varta Silver w Krakowie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zasługujesz na to co najlepsze, Twoje auto również. Dlatego wybór akumulatora VARTA® to oczywista sprawa. Nasz topowy asortyment linii VARTA SILVER DYNAMIC oferuje Ci najlepsze akumulatory, jakie można znaleźć. Zaawansowana technologia AGM zapewnia akumulatorom VARTASILVERDYNAMICAGM niezrównaną moc i wytrzymałość. Powstała ona z myślą o najbardziej wymagających systemach, takich jak super nowoczesne samochody z systemem Start-Stop z funkcją rekuperacji, a także bogato wyposażonych pojazdach z wysokimi wymaganiami energetycznymi. Dzięki akumulatorom VARTA SILVER DYNAMIC I SILVER DYNAMIC AGM możesz być pewien, że wybierasz dla swojego auta to co najlepsze.

Ekstra moc i wybitna wydajność.VARTA® SILVER DYNAMIC oferuje wyjątkową moc rozruchu, która sprosta nawet najcięższym wymaganiom bez najmniejszych kompromisów; dostarcza również wyjątkową moc dla bogato wyposażonych aut.VARTA SILVER DYNAMIC to akumulator klasy premium dla pojazdów nie posiadających systemu Start-Stop.

Zalety akumulatorów Silver Dynamic

  • Dłuższa żywotność w porównaniu z akumulatorami konwencjonalnymi.
  • Zaprojektowany z myślą o pojazdach z technologią Start-Stop z funkcją rekuperacji.
  • Technologia „Absorbent Glass Mat“ w akumulatorze VARTA: pierwszorzędna wydajność dla bogato wyposażonych pojazdów.
  • Ekologiczna produkcja – do 20% mniejsze zużycie energii i 20% mniejsza emisja gazów cieplarnianych.
  • Kompleksowy program recyklingowy ecosteps® to ochrona środowiska naturalnego i jego zasobów.
  • Technologia kratki PowerFrame® dla wyższej mocy startowej i niezawodnej pracy.
  • Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanej technologii akumulator ten nie będzie przeciekał, nawet uszkodzony.

Akumulatory Varta Silver Dynamic AGM

Wybierz najnowszy VARTA SILVER DYNAMIC AGM, a otrzymasz najlepszy z najlepszych akumulatorów. Akumulator AGM z najbardziej zaawansowaną technologią to absolutnie wyjątkowy akumulator, który zasili nawet najbardziej wymagające pojazdy włącznie z wyposażeniem, oferując przy tym trzykrotnie wyższy poziom wytrzymałości niż akumulatory konwencjonalne. Akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM to perfekcyjne rozwiązanie dla zaawansowanych systemów Start-Stop, w których akumulator musi szybko ponownie się doładować za pomocą energii odzyskanej przy hamowaniu rekuperacyjnemu. Ponadto akumulatory te zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, więc możesz być pewien, że zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji. Produkowane w Niemczech: zaprojektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.