• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI AKUMULATOR?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Skorzystaj z tej broszury, strony internetowej VARTA® lub aplikacji VARTABATTERYFINDERżeby znaleźć właściwy akumulator. Sięgnięcie po akumulator VARTA, który jest bardziej wydajny jest zawsze dobrym rozwiązaniem, upewnij sięże nie trafisz na produkt niższej klasy i o niższej mocy. Weź pod uwagę następujące czynniki zanim wymienisz akumulator na nowy:

  1. Wybierz akumulator o odpowiednich parametrach technicznych. Niektóre akumulatory przy montażu mogą wymagać adaptera
  2. Sprawdź podłączenie, polaryzację akumulatora oraz średnicę klem. Niektóre auta wymagają akumulatorów z mniejsząśrednicą biegunów.
  3. Upewnij się, że wartość prądu rozruchowego mierzona w amperach (A), odpowiada zapotrzebowaniu Twojego pojazdu. Im wyższa wartość, tym lepiej.

 

WŁAŚCIWA INSTALACJA

Sprawdź instrukcję obsługi pojazdu pod kątem wymiany starego na nowy akumulator. Przejrzyj także instrukcję montażu dołączoną do akumulatora.

UTYLIZACJA I RECYKLING

Skontaktuj się z najbliższym autoryzowanym warsztatem VARTA, który odbierze zużyty akumulator i włączy go do procesu recyklingu ecosteps®.

Droga do najlepszego akumulatora

Najlepsza droga żeby zdobyć Twoje zaufanie: po prostu idź do najbliższego autoryzowanego sprzedawcy VARTA i przekonaj się sam!